TSSF/CMAS 1 YILDIZ

TSSF/CMAS 1 Yıldız sertifikasına sahip dalıcı yeterli teorik eğitimi almış, dalış donanımlarını tek başına takıp, sökebilen, bu ekipmanları sığ sularda doğru olarak kullanabilen, tüm dalış becerilerini kolaylıkla uygulayabilen, yanında üç yıldız dalıcı ya da dalış eğitmeni olması koşulu ile en çok 18 metre derinliğe kadar dalış yapabilen dalıcıdır. 

TSSF/CMAS 1 Yıldız kursu, teorik eğitimler, sığ su çalışmaları ve açık deniz çalışmaları olarak 3 bölümden oluşmaktadır. Bütün kursa katılan dalıcılarımız gruplar halinde veya gerekli durumlarda birebir eğitimler sonunda, teorik ve su çalışmalarında başarı gösteren bütün katılımcılar TSSF 1 yıldız belgesini almayı hak kazanır. TSSF 1 yıldız kursu minimum 3 gün sürmekte olup, minimum 5 açık deniz dalışından oluşmaktadır. Eğitmeninizin gerek duyması durumunda kursun süresini uzatabilmektedir. 

TSSF/CMAS 2 yıldız sertifikasına sahip olan dalıclarımız isteğe bağlı olarak ilkyardım, irtifa dalışı, batık dalışı, sualtı fotoğrafçılığı, sualtı videoculuğu,  üst düzey yüzerlik, malzemebilgisi ve bakımı, oksijen kullanımı uzmanlık eğitimlerine katılabilmektedirler.

Konaklama opsiyonları için lütfen bilgi alın.

    

Programa Katılım Şartları:

Herhangibir sağlık problemi olmayan, yüzme bilen ve 14 yaş üstü herkes katılabilir.

 

Günün Programı:

08:00 -08:15 arası ölüdeniz bölgesinden, 08:30-08:45 arası Hisarönü - Ovacık -Çalış bölgelerinden transferleriniz yapılarak 9:00 da dalış teknesine gelişiniz.

09:00-09:30 arası kayıt işlemlerinin ve formlarının doldurulması,

9:30 Fethiye Limanı'dan dalış sahasına haraket ve dalış hazırlıklarının ve teori derslerinin başlaması

10:30 ilk dalış gruplarının dalışlarının başlaması ve teori derslerinin devamı

12:00-14:00 Öğle yemeği 

14:00 ikinci dalışlarının başlaması teori derslerinin devamı

16:30 -17:00 Dalyan Koyundan Fethiye limanına Hareket

17:30-18:00 Fethiye Limanından Transfer araçlarımız ile otellerinize dönüşünüz.

 

Tur esnasında yanınızda bulunması gerekenler:

Kimlik Fotokopiniz, Sağlık ile probleminiz olduğunu düşünüyor iseniz doktordan 'Tüplü dalış yapabilir'  ibareli sağlık raporu, dijital Havlunuz, yüzme kıyafetleriniz v.b. gibi eşyalar ile teknedeki ekstra harcamalarınız için nakit veya kredi kartı.

Ücretlere Dahil olan hizmetlerimiz:

Kursa katılım/kayıt formları, TSSF/CMAS 1 Yıldız eğitim kitabı,TSSF/CMAS sertifika bedelleri, Dalışta kullancağınız bütün ekipmalar, Eğitmenlik hizmetleri, Öğle Yemeği, dalış sigortaları, oteliniz ile dalış teknesine gidiş-dönüş transferleriniz ve dalış hizmetlerimiz dahildir.

Üctretlere Dahil olmayan Hizmetlerimiz:

Teknemiz barından tedarik edebileceğiniz sıcak-soğuk içecekler, ekstra yiyecekler, foto cd ve diğer yukarıda belirtilmeyen ürünler.

 

  • Plaj
  • Otel
  • Fotoğraf Galerisi
  • Ses Bulutu
  • Mavi Yolculuk-2
  • Öğle Yemeği