TSSF/CMAS 2 YILDIZ KURSU

TSSF/CMAS 2 YILDIZ dalıcı  Açık deniz dalış deneyimi olan ve yanında en az iki yıldız dalıcı ile birlikte en çok 30 metre derinliğe kadar dalış yapabilen dalıcıdır. 

TSSF/CMAS 2 Yıldız kursu, teorik eğitimler ve açık deniz çalışmaları olarak iki bölümden oluşmaktadır. Bütün kursa katılan dalıcılarımız gruplar halinde veya gerekli durumlarda birebir eğitimler sonunda, teorik ve su çalışmalarında başarı gösteren bütün katılımcılar TSSF 2 yıldız belgesini almayı hak kazanır. TSSF 2 yıldız kursu minimum 3 gün sürmekte olup, toplamda 5 açık deniz çalışmalarından oluşmaktadır. Eğitmeniniz gerek duyması durumuında kursun süresini uzatabilmektedir. 

TSSF/CMAS 2 yıldız sertifikasına sahip olan dalıclarımız isteğe bağlı olarak derin dalış, gece dalışı, akıntı dalışı, yön bulma, arama kurtarma, nitroks, kovuk dalışı uzmanlık eğitimlerine katılabilmektedirler.

   

Konaklama opsiyonları için lütfen bilgi alın.

 

Programa Katılım Şartları:

Herhangibir sağlık problemi olmayan ve 15 yaş üstü herkes katılabilir.

Bir yıldız dalıcı belgesini ya da Federasyonca denkliği onaylanmış eşdeğer bir sertifika

20 onaylı dalış yapmış olmak ve bunu dalış kayıt defteri ile belgelemek.

 

Günün Programı:

08:00 -08:15 arası ölüdeniz bölgesinden, 08:30-08:45 arası Hisarönü - Ovacık -Çalış bölgelerinden transferleriniz yapılarak 9:00 da dalış teknesine gelişiniz.

09:00-09:30 arası kayıt işlemlerinin ve formlarının doldurulması,

9:30 Fethiye Limanı'dan dalış sahasına haraket ve dalış hazırlıklarının ve teori derslerinin başlaması

10:30 ilk dalış gruplarının dalışlarının başlaması ve teori derslerinin devamı

12:00-14:00 Öğle yemeği 

14:00 ikinci dalışlarının başlaması teori derslerinin devamı

16:30 -17:00 Dalyan Koyundan Fethiye limanına Hareket

17:30-18:00 Fethiye Limanından Transfer araçlarımız ile otellerinize dönüşünüz.

  

Tur esnasında yanınızda bulunması gerekenler:

Kimlik Fotokopiniz, Sağlık ile probleminiz olduğunu düşünüyor iseniz doktordan 'Tüplü dalış yapabilir'  ibareli sağlık raporu, isteğe bağlı dijital vesikalık fotoğraf (fotoğraf çekimi tarafımızdan sağlanacaktır), Havlunuz, yüzme kıyafetleriniz v.b. gibi eşyalar ile teknedeki ekstra harcamalarınız için nakit veya kredi kartı.

Ücretlere Dahil olan hizmetlerimiz:

Kursa katılım/kayıt formları, TSSF/CMAS 1 Yıldız eğitim kitabı,TSSF/CMAS sertifika bedelleri, Dalışta kullancağınız bütün ekipmalar, Eğitmenlik hizmetleri, Öğle Yemeği, dalış sigortaları, oteliniz ile dalış teknesine gidiş-dönüş transferleriniz ve dalış hizmetlerimiz dahildir.

Ücretlere Dahil olmayan Hizmetlerimiz:

Teknemiz barından tedarik edebileceğiniz sıcak-soğuk içecekler, ekstra yiyecekler, foto cd ve diğer yukarıda belirtilmeyen ürünler.

  • Öğle Yemeği
  • Kahve
  • Şarap Barı
  • Wifi
  • Mavi Yolculuk
  • Bagaj