PADI-SCUBA DiVER KURSU

                              PADI Scuba Diver sertifikasına sahip dalıcı kısmi teorik eğitimi almış, dalış donanımlarını tek başına takıp, sökebilen  kısmi dalış becerilerini kolaylıkla uygulayabilen, yanında PADI dalış Profesyoneli olması koşulu ile en çok 12 metre derinliğe kadar dalış yapabilen dalıcıdır. 

                             PADI Scuba Diver kursu, teorik eğitimler, sığsu çalışmaları ve açık deniz çalışmaları olarak 3 bölümden oluşmaktadır. Bütün kursa katılan dalıcılarımız gruplar halinde veya gerekli durumlarda birebir eğitimler sonunda, teorik ve su çalışmalarında başarı gösteren bütün katılımcılar PADI SCUBA DIVER belgesini almayı hak kazanır.

                             PADI Scuba Diver kursu 2 gün sürmekte olup, 3 sığsu dalışı ve 2 açık deniz dalışından oluşmaktadır. İsteyen katılımcılar bir gün daha kursa gelerek PADI Openwater Dalıcı sertifikasına sahip olabilirler.

 

Programa Katılım Şartları:

Herhangibir sağlık problemi olmayan, yüzme bilen ve 14 yaş üstü herkes katılabilir.

Günün Programı:

08:00 -08:15 arası ölüdeniz bölgesinden, 08:30-08:45 arası Hisarönü - Ovacık -Çalış bölgelerinden transferleriniz yapılarak 9:00 da dalış teknesine gelişiniz.

09:00-09:30 arası kayıt işlemlerinin ve formlarının doldurulması,

9:30 Fethiye Limanı'dan dalış sahasına haraket ve dalış hazırlıklarının ve teori derslerinin başlaması

10:30 ilk dalış gruplarının dalışlarının başlaması ve teori derslerinin devamı

12:00-14:00 Öğle yemeği 

14:00 ikinci dalışlarının başlaması teori derslerinin devamı

16:30 -17:00 Dalyan Koyundan Fethiye limanına Hareket

17:30-18:00 Fethiye Limanından Transfer araçlarımız ile otellerinize dönüşünüz.

 

Tur esnasında yanınızda bulunması gerekenler:

Sağlık ile probleminiz olduğunu düşünüyor iseniz doktordan 'Tüplü dalış yapabilir'  ibareli sağlık raporu, isteğe bağlı dijital vesikalık fotoğraf (fotoğraf çekimi tarafımızdan sağlanacaktır), Havlunuz, yüzme kıyafetleriniz v.b. gibi eşyalar ile teknedeki ekstra harcamalarınız için nakit veya kredi kartı.