Tanıtım Dalışı, Keşif Dallışı, Günlük Dalış,
TANITIM DALIŞ TURU

0
Fethiye
Tanıtım Dalışı, ilk defa dalış yapacak, sualtının güzelliklerini keşfetmek isteyen bütün katılımcılar için uygulanan bir programdır. Tanıtım dalışlarımız Fethiye'nin sualtı ve su üstü güzellikleriyle meşhur Dalyan Koyun'da gerçekleştirilmektedir. Tanıtım Dalışı programı,  dalış  ... Detaylar

TANITIM DALIŞ TURU

Tanıtım Dalışı, ilk defa dalış yapacak, sualtının güzelliklerini keşfetmek isteyen bütün katılımcılar için uygulanan bir programdır. Tanıtım dalışlarımız Fethiye'nin sualtı ve su üstü güzellikleriyle meşhur Dalyan Koyun'da gerçekleştirilmektedir.

Tanıtım Dalışı programı,  dalış  öncesinde  tecrübeli  Eğitmenlerimiz  tarafından  verilen, kullanacağınız  tüplü dalış  malzemelerin tanıtımı,  sualtındaki uygulamanız gereken kurallarının anlatıldığı teorik eğitimden sonra, en az 20'şer dakikalık 2 dalıştan oluşmaktadır.

Tüplü Dalış  (Scuba)  Teorik  eğitiminden sonra maksimum  4 veya 5  kişiden oluşan  gruplara  ayrıldıktan  sonra  en az  3  veya  4  eğitmen ve asistanları eşliğinde ve gerekli durumlarda dalışlarınız bire bir gruptan bağımsız plajdan başlayarak, güvenlik kuralları dahilinde dalışlarımız maksimum 3 - 5 metre derinlikte gerçekleşmektedir.  

Birinci dalışınız sizin  sulatında rahat bir başlangıç yapabilmeniz için gayet yavaş bir şekilde uygulanarak, sulatına alışmanız için zaman tanınmaktadır. Bu süre zarfı içerisinde balıkları elleriniz ile besleyebileceğiniz yeni bir dünya ile tanışarak, bu deneyiminizi özel sualtı fotoğrafçımız tarafından fotoğraflarınız ve videolarınız çekilmek sureti ile Ölümsüzleştirilmektedir.

İlk dalıştan sonra ikinci dalışa kadar geçen zaman içerisinden ister teknemizde güneşlenip dinlenebilir vaya yüzebilirsiniz. Sizin için özel hazırlanmış öğle yemeğinden sonraki ikinci dalış hazırları başlamış olacaktır.  İkinci dalışta ise daha çok keyif alacağınız maksimum 5 metreye kadar olan derinlikte sualtı turunuz gerçekleştirilecektir.

Gün sonunda dalış gününüzün hatırası olarak alacağınız sertifika ve kazanacağınız güzel dostluklar ile Fethiye limanına dönüş gerçekleştirlecektir.

 

Günün Programı:

08:00 -08:15 arası ölüdeniz bölgesinden, 08:30-08:45 arası Hisarönü - Ovacık - Çalış bölgelerinden transferleriniz yapılarak 9:00 da dalış teknesine gelişiniz.

09:00-09:30 arası kayıt işlemlerinin ve formlarının doldurulması,

9:30 Fethiye Limanı'dan dalış sahasına haraket ve dalış hazırlıklarının ve teori derslerinin başlaması

10:30 ilk dalış gruplarının dalışlarının başlaması

12:00-14:00 Öğle yemeği 

14:00 ikinci dalışlarının başlaması 

16:30 -17:00 Dalyan Koyundan Fethiye limanına Hareket

17:30-18:00 Fethiye Limanından Transfer araçlarımız ile otellerinize dönüşünüz.

 

Programa Katılım Şartları:

Herhangibir sağlık problemi olmayan ve 14 yaş üstü herkes katılabilir.

Tur esnasında yanınızda bulunması gerekenler:

Havlunuz, yüzme kıyafetleriniz v.b. gibi eşyalar ile teknedeki ekstra harcamalarınız için nakit veya kredi kartı.

Ücretlere Dahil olan hizmetlerimiz:

Dalışta kullancağınız bütün ekipmalar, Rehberlik Eğitmenlik hizmetleri, Öğle Yemeği, dalış sigortaları, oteliniz ile dalış teknesine gidiş-dönüş transferleriniz ve dalış hizmetlerimiz dahildir.

Ücretlere Dahil olmayan Hizmetlerimiz:

Teknemiz barından tedarik edebileceğiniz sıcak-soğuk içecekler, ekstra yiyecekler, foto-Video cd ve diğer yukarıda belirtilmeyen ürünler.