Tecrübe Dalışları Fethiye,
TECRÜBE DALIŞ TURU

Tecrübe Dalışları; Herhangi bir dalış organizasyonuna ait dalış sertifikasına  sahipseniz Türkiye'nin En Zengin Dalış Bölgesine Sahip Fethiye'de 30'un üzerindeki dalış noktaları sizleri beklemektedir. 

Fethiye'nin doğal güzelliği yanında sualtı güzellikleri ile de meşhur, her seviye dalış sertifikasına uygun dalış imkanları sunmaktadır. İleri seviye sertifika sahibi dalıcılarımız için mağaralar, tüneller, duvar dalışları, batık dalışları ve bütün sertifikalı dalıclar için resif dalışlarını rahat, eğlenceli ve güvenli bir ortamda, 40 ile 70 dakikalık dalışlar tecrübeli eğitmen ve rehberlerimiz eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Gerekli kontrollerin yapılmasından sonra sertifika seviyesine ve dalış tecrübelerine  göre gruplar yapılarak, bütün dalıcılarımızın rahat konforlu dalış yapabileceği dalış noktaları sizler ile beraber seçilip, hava ve deniz şartlarının uygun olması halinde günde 3 veya 4 dalış noktasına gidilmektedir. İlk dalışların bitmesinden sonra sizler için taze hazırlanmış öğle yemeğinden sonra tercih eden dalıcılarımız günün programına göre 3. ara dalışı tercih edebilir, dalış tecrübelerini arttırabilirsiniz. Son dalışların yapılmasından sonra Fethiye limanına dönüş yapılmaktadır.

Günün Programı:

08:00 -08:15 arası ölüdeniz bölgesinden, 08:30-08:45 arası Hisarönü - Ovacık - Çalış bölgelerinden transferleriniz yapılarak 9:00 da dalış teknesine gelişiniz.

09:00-09:30 arası kayıt işlemlerinin ve formlarının doldurulması,

9:30 Fethiye Limanı'dan uygun olan dalış sahasına haraket ile dalış hazırlıklarının, dalış birifinglerinin başlaması

10:30 -10:45 ilk dalış noktasındaki derin dalış gruplarının dalışlarının başlaması

11:30-11:45 Sığ ve ara dalışların yapılabileceği dalış noktasına hareket ve dalışların başlaması 

12:30-15:00 Öğle Yemeği,  dinlenme zamanı ve tercihen ara dalışların yapılması

15:00 -16:30 Son dalış noktasına haraket ve son dalışların yapılması

16:30-17:00 Fethiye Limanına hareket

17:30-18:00 Fethiye Limanından Transfer araçlarımız ile otellerinize dönüşünüz.

 

Programa Katılım Şartları:

Her hangi bir Dalış organizasyonunun dalış sertifikasına sahip ve 14 yaş üstü herkes katılabilir.

Tur Esnasında Yanınızda Bulunması Gerekenler:

Dalış Sertifikanız, dalış kayıt defteriniz

Havlunuz, yüzme kıyafetleriniz v.b. gibi eşyalar ile teknedeki ekstra harcamalarınız için nakit veya kredi kartı.

Ücretlere Dahil olan hizmetlerimiz:

Dalışta kullancağınız bütün ekipmalar, Rehberlik Eğitmenlik hizmetleri, Öğle Yemeği, dalış sigortaları, oteliniz ile dalış teknesine gidiş-dönüş transferleriniz ve 2 dalış hizmetlerimiz dahildir.

Ücretlere Dahil olmayan Hizmetlerimiz:

3. ara dalış, Teknemiz barından tedarik edebileceğiniz sıcak-soğuk içecekler, ekstra yiyecekler, foto-video cd ve diğer yukarıda belirtilmeyen ürünler.

TECRÜBE DALIŞ TURU

0
Fethiye
Tecrübe Dalışları; Herhangi bir dalış organizasyonuna ait dalış sertifikasına  sahipseniz Türkiye'nin En Zengin Dalış Bölgesine Sahip Fethiye'de 30'un üzerindeki dalış noktaları sizleri beklemektedir.  Fethiye'nin doğal güzelliği yanında sualtı güzellikleri i... Detaylar